Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

Nowy DJI Mavic Air – następca Mavica PRO?

Data: 2018-04-30 23:15:46
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
DJI Mavic Air


4K Ultra HD


dron kieszonkowy


Nowa wersja Mavica o nazwie „Air” kosztuje poniżej 3600 zł, a na jej pokładzie znajdziemy mnóstwo usprawnień, o jakich poprzednicy Mavica Air mogli tylko pomarzyć. DJI przyzwyczaiło nas już do tego, że każdy kolejny model ich drona to kolejny duży skok technologiczny i kolejny prztyczek w nos dla konkurencji. Niedawno świat zachwycał się dronem Mavic PRO, który wydawał się idealnym rozwiązaniem dla wielu twórców i filmowców. Wydawałoby się, że jest to konstrukcja na tyle udana, iż będzie długo wiodła prym wśród części droniarzy, dla których priorytetem jest kompaktowość drona.
Niedawno jednak pojawiła się nowa wersja Mavica. Jeszcze mniejszy DJI Mavic Air. Wydaje się on być pod pewnymi względami jeszcze lepszy od nieco większej wersji PRO. A więc jakie są podstawowe zalety nowego miniaturowego wielowirnikowca od DJI?

Niewątpliwie największą zaletą Mavic Air są jego rozmiary. Jest to definitywnie najmniejszy dron z kamerą 4K Ultra HD od tego producenta. Mavic Air ze składanymi ramionami to konstrukcja, która mieści się w damskiej torebce lub w bardziej pojemnej kieszeni. Jego rozmiary powodują, że staje się świetnym narzędziem do dokumentowania wyjazdów i podróży, zarazem jest to kolejny ogromny skok technologiczny w świecie dronów.

Kształt Mavica Air

Przy bardzo małych wymiarach platformy latającej, producentowi udało się upchać do konstrukcji kamerę 4K, która dysponuje bardzo dużą szybkością transmisji danych. Podczas gdy inne drony konkurencji, a nawet większe drony DJI nagrywają z szybkością transmisji danych 20 – 60 Mb/s, kieszonkowy DJI Mavic Air zapisuje pliki z szybkością 100 Mb/s. Jest to niewątpliwa zaleta, która będzie szczególnie doceniona przez tych, którym zależy na estetyce oraz jakości obrazu.

Kolejnym plusem Mavica Air jest jego cena - https://store.dji.com/product/mavic-air . Dzięki temu, że DJI zaoszczędziło pieniądze pozbawiając Mavica Air kilku mniej istotnych funkcji, firma mogła zaoferować drona w rozsądnej cenie, która w Polsce aktualnie kształtuje się w okolicach 3800 zł.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC