Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

Jaki dron pod choinkę?

Data: 2018-11-21 13:42:34
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
dron na mikołaja


czy dron jest drogi?


jaki model wybrać?


Dronowej mody ciąg dalszy, a dziś w odcinku drony pod choinkę. Wielkimi krokami zbliżają się święta i wielu zastanawia się już, jaki to prezent sprawić swoim pociechom, partnerowi, a może partnerce? Dron pod choinkę? Dlaczego nie? Przecież w dzisiejszych czasach każdy może latać dronem, a w pewnych przypadkach nie potrzebujemy do tego specjalnych uprawnień. Ostatnim krzykiem mody są drony jako prezenty komunijne więc dlaczego nie sprawić sobie drona pod choinkę :)

Pierwszym pytaniem, jakie nasuwa się laikowi, jest cena takiego urządzenia. Nie mówimy przecież o maszynach ważących 10 kg i zabierających na pokład kamerę o wartości 20 tys. zł. Najlepszym pomysłem na prezent pod choinkę dla początkującego droniarza będzie względnie tani dron zabawkowy, dzięki któremu przyszły pilot posiądzie umiejętności niezbędne do sterowania większymi dronami w przyszłości. Ceny takich dronów zaczynają się w okolicach 160 zł i co ważne nie zawsze jakość idzie w parze z ceną zabawki.

Dron typu Hubsan H107

Wybierając taniego i wytrzymałego drona pod choinkę, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na modele z rodziny Hubsan H107. Są to drony wielkości rozłożonej dłoni, idealne dla początkujących, pozbawione dodatkowej elektroniki oraz autopilotów, dzięki czemu świetne wyrabiają nawyki operatora (pilota). Co ważne są one bardzo odporne na wszelakie kolizje, względnie bezpieczne, a latanie możemy ćwiczyć nawet we własnym pokoju. Niektóre z modeli Hubsan wyposażone są również w amatorskie kamerki, dzięki czemu możemy cieszyć się obrazem nagranym z powietrza. Więcej informacji o dronach do nauki można znaleźć w poprzednich artykułach.

Kształt Mavica Air

Dla Mikołajów z nieco większym budżetem i z zacięciem do filmowania z powietrza, z pewnością należy polecić mniejsze drony ze stajni DJI. Najtańszą opcją (ok. 2000 zł) będzie używany DJI Spark. Być może nie jest to profesjonalna latająca kamera jednak w sam raz nadaje się do robienia selfie czy uwiecznienia wyjazdu na wakacje w malownicze miejsce. Jeszcze lepszym pomysłem na prezent pod choinkę, będzie droższy o 1000 zł DJI Mavic Air. Bardzo mały, składany dron, którego można zabrać ze sobą wszędzie, dysponuje stabilizowaną kamerą w rozdzielczości 4K. Systemy antyzderzeniowe pozwolą bardziej wprawnym droniarzom na ćwiczenie lotu w większych pomieszczeniach, dzięki czemu stanowi on doskonały prezent pod choinkę. W szale świątecznych zakupów nie zapomnijmy jednak o zasadach bezpieczeństwa, gdyż nawet najmniejsza zabawka latająca w niewprawionych dłoniach może stanowić niebezpieczeństwo dla użytkownika i osób postronnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC