Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

Filmowanie dronem a dobra strona internetowa

Data: 2017-08-03 11:06:44
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
zmiana nazwy firmy


nowe logo


nowa jakość filmowania dronem


Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Coraz większa ilość zleceń, coraz większe doświadczenie w nagrywaniu dronem i znacznie lepsza jakość materiałów filmowych które jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać niejako zmusza nas do wprowadzenia pewnych zmian technicznych.

Aby uprościć kontakt, zapamiętanie adresów i nazwy firmy zdecydowaliśmy się zmienić nazwę firmy na taką która będzie bezpośrednio kojarzyć się z usługami jakie oferujemy. Nowa nazwa jest krótsza i łatwiejsza do zapamiętania. Od dzisiaj SKY-SERVICE to DRONAMIC.

W związku ze zmianą nazwy przydałoby się również nowe logo. Tutaj jak zwyklę stawiamy na prostotę – biały napis na czarnym tle oraz szkic sylwetki drona legendarnego już Inspire 1 PRO, tak aby zachować choć cząstkę z poprzedniego wizerunku. Logo musi być również dość wyraźne tak aby dobrze wyglądało w dużym pomniejszeniu np. w rogu ekranu wyświetlane podczas naszego filmu z drona. Może nie jest to mistrzostwo świata ale jak na małąfirmę z pewnością wystarczy.

Nowe logo, nowa nazwa to również co najważniejsze nowa domena czyli dronamic.pl. Liczymy że będzie ona dla Państwa łatwiejsza do zapamiętania i lepiej będzie kojarzyć się z wizerunkiem firmy, która świadczy usługi nagrywania i filmowania dronem. Podstawową zaletą domeny jest jej długość. Jest znacznie krótsza od poprzedniej. Z pewnością wpłynie to na lepsze pozycjonowanie całej strony internetowej DRONAMIC w wyszukiwarkach internetowych co sprawi, że nasze usługi będą jeszcze łatwiejsza do odnalezienia w internecie dla naszych Klientów. Równie ważną kwestią jeśli chodzi o pozycjonowanie jest zawarcie w domenie słowa kluczowego. W naszym przypadku jest to słowo „dron”. Co więcej jest to domena .pl co z pewnością również wpłynie pozytywnie na pozycję w wyszukiwarce.

Ostatecznie pod nową domeną została umieszczona zbudowana od podstaw nowa strona internetowa na której można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi usług filmowania i zdjęć dronem świadczonych przez nas. Nowa strona umożliwi Wam lepsze zapoznanie się z naszą działalnością dzięki nowym zakładkom „aktualności” (dronamic.pl/aktualnosci) oraz „realizacje” (dronamic.pl/realizacje).

Oprócz tego będziemy systematycznie zwiększać naszą aktywność w mediach społecznościowych. Już teraz zapraszamy do polubienia naszego fanpage - facebook.com/DRONAMICpl :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC