Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

Filmowanie Dronem w 6K – Nowa kemera DJI

Data: 2018-01-02 14:56:01
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
dron 6K


Inspire 2


wbudowany filtr ND


Spełniając zachcianki najbardziej wymagających filmowców, DJI ogłosiło pierwszą na świecie, kompaktową kamerę 6K do filmowania z powietrza w 30 kl/s. DJI Zenmuse X7 wprowadza zupełnie nowy poziom w kinematografii, pozwalając na filmowanie ujęć w jakości kinowej 6K, przy użyciu stosunkowo niewielkich rozmiarów drona (Inspire 2). Stwarza to zupełnie nowe możliwości, ze względu na niewielką masę i gabaryty sprzętu kamerę możemy zabrać niemal wszędzie. W przyszłości X7 ma być kompatybilna z innymi dronami DJI.

Jedną z największych zalet nowej kamery jest 35 milimetrowy sensor, który zapewnia ogromny zasięg dynamiczny, dając niesamowite możliwości obróbki materiału w postprodukcji. Kamera nagrywa materiał RAW w rozdzielczości 6K przy 30 kl/s, a w przypadku mniejszej rozdzielczości 3.9K jest w stanie nagrywać w 60 kl/s, dzięki czemu możemy osiągnąć zwolnione tempo w naprawdę dużej rozdzielczości. Równie świetnie prezentują się możliwości fotograficzne. Zenmuse X7 robi zdjęcia w rozdzielczości 24 Mpx.

Kamera 6K Zenmuse X7

Ciekawostką jest fakt, iż niektóre z obiektywów kompatybilnych z kamerą X7 posiadają wbudowany filtr ND. Szczególnie w przypadku dronów jest to duża zaleta ze względu na brak konieczności wyważania gimbala po założeniu i zdjęciu filtra ND.
Ceny najnowszej kamery DJI można sprawdzić w oficjalnym sklepie producenta DJI. A więc jeśli posiadasz drona Inspire 2 i ambicję do nagrywania w pełni profesjonalnych materiałów z powietrza to z pewnością powinieneś rozważyć opcję zakupu X7 :)
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC