Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

DJI Phantom 4 Pro V2.0 - co nowego?

Data: 2018-05-18 15:49:58
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
Phantom


V2.0


kamera 4K


Bez wątpienia drony serii Phantom to najbardziej popularne drony do filmowania na świecie. Popularna „mydelniczka” jak nazywają ją złośliwie posiadacze większych dronów jest czymś pomiędzy dużym dronem z profesjonalną kamerą a kompaktowym dronem kieszonkowym. Phantom’y to drony proste, łatwe w obsłudze, których rozmiar pozwala na przenoszenie w specjalnej walizce na plecach. Kamera w serii Phantom podczas filmowania w dzień daje naprawdę zadowalające efekty i można ją nazwać kamerą profesjonalną. Dzięki swoim średnim gabarytom Phantom nie robi zbyt wiele hałasu i nie rzuca się w oczy, dlatego nadaje się świetnie do filmowania ślubów, wesel i do tym podobnych półprofesjonalnych zastosowań.

8 maja DJI, bez zbędnych ceregieli i robienia szumu, przedstawiło nowy model DJI Phantom 4 Pro V2.0. Co potrafi ulepszona wersja Phantoma 4 Pro?

Zwykle największy producent dronów na świecie prezentował kolejne modele w parze ze znaczącymi ulepszeniami jednak tym razem ulepszenia wprowadzone do PH4 nie wydają się aż tak przełomowe. Być może dlatego DJI Phantom 4 Pro V2.0 został wprowadzony po cichu bez specjalnego rozgłosu.

Dokładnie jak poprzednik, dron posiada 1-calową kamerę 4K, która jest w stanie nagrywać 60 kl/s przy największej rozdzielczości 4K UHD. Nie jest żadnym zaskoczeniem. Oprócz tego DJI zdecydowało się zastosować nowe regulatory obrotów i śmigła, których zadaniem jest uczynienie drona cichszym o 4 dB od poprzednika. Z pewnością będzie to zaletą podczas filmowania z powietrza imprez okolicznościowych, kiedy to zależy nam na tym, aby dron był jak najmniej słyszalny i nie odwracał uwagi gości od wydarzeń związanych z ceremonią.

Kolejnym ulepszeniom został poddany nadajnik. Tym razem może być on wykorzystywany w połączeniu ze smart fonem lub z super-jasnym wyświetlaczem. Oprócz tego link wideo został zrealizowany z użyciem nowego systemu OcuSync. Phantom 4 Pro V2.0 posiada również możliwość bezprzewodowego połączenia z goglami DJI. Pamiętajmy jednak, iż od dłuższego czasu funkcja ta jest dostępna w mniejszym DJI Mavic Pro.

I to niestety wszystko, jeśli chodzi o ulepszenia w wersji Pro V2.0. Zatem czy warto inwestować w ulepszoną wersję drona? Jeśli zamierzasz kupić Phantoma po raz pierwszy z pewnością zastanowiłbym się nad najnowszą wersją. Jeśli jednak posiadasz już DJI Phantom 4 Pro, zastanów się, czy warto inwestować dodatkowe pieniądze w kilka mniej znaczących dodatkowych funkcji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC