Logo firmy Dronamic

Filmowanie dronem - Aktualności

Filmowanie dronem, zdjęcia dronem, realizacja komercyjnych wideo oraz nowiny ze świata podbniebnych lotów o tym wszystkim przeczytacie w tym dziale.
Miniaturka aktualności

DJI Mavic Pro – najlepszy mały dron

Data: 2017-09-27 17:34:29
TEMATY PORUSZONE W TYM WPISIE TO:
kieszonkowy dron od DJI


jakość nagrań czy mobilność


najmniejszy dron do filmowania


11 miesięcy temu pojawił się nowy mały dron od DJI, czyli Mavic Pro, prawdopodobnie dotychczas najbardziej udany projekt firmy DJI. Niespełna rok od premiery fora internetowe i grupy droniarskie w mediach społecznościowych wciąż huczą o Mavicu i najprawdopodobniej będzie o nim głośno przez długi czas, gdyż właśnie pojawiła się ulepszona wersja Mavic Pro Platinum. Oprócz oczywistych braków w dostawach nowych Maviców praktycznie nie ma żadnych negatywnych opinii na temat tego modelu.

Dlaczego Mavic jest taki świetny? Przypuszczalnie na sukces tego małego drona składa się kilka czynników.

Pierwszym z nich są właśnie rozmiary bezzałogowca. Dzięki swojej składanej konstrukcji jest on bardzo mały i mieści się niemal wszędzie. W schowku samochodowym, w plecaku, w kieszeni czy w damskiej torebce. Prawdopodobnie jest to jeden z najważniejszych czynników i główny argument, którym kierują się droniarze przy zakupie Mavica. Nie zaś sam rozmiar jest tutaj kluczowy, a możliwość zabrania drona ze sobą praktycznie wszędzie. W przypadku większych dronów, zanim wybierzemy się gdziekolwiek, trzeba dobrze przemyśleć czy zabieranie ze sobą drona jest dobrym rozwiązaniem. W przypadku Mavica Pro problem z dużymi walizkami i kontrolerami praktycznie nie istnieje, dzięki czemu możemy mieć drona zawsze przy sobie i co za tym idzie uchwycić wiele ciekawych momentów, szybciej nabrać doświadczenia w filmowaniu i fotografii z drona.

Kolejną ogromną zaletą Mavica jest jego kamera. Jakość nagrania z Mavica bije na głowę wiele kilkakrotnie większych i cięższych maszyn konkurencji. Co więcej, nagrania wykonane z powietrza za pomocą Mavica z powodzeniem konkurują z filmami z większych dronów DJI takich jak Phantom 3 lub 4.


DJI Mavic PRO - widoczna kamera 4K


Trzecią zaletą kieszonkowego bezzałogowca jest jego wygoda użycia oraz idioto-odporność. Mavic Pro jest naprawdę prosty w użytkowaniu i wybacza niedoświadczonym operatorem wiele błędów. Oczywiście wciąż jest to dron, którym bardzo łatwo wyrządzić komuś krzywdę jednak posiada kilka systemów, które dbają o bezpieczeństwo lotu. Maluch jest bardzo stabilny w locie zarówno na zewnątrz dzięki współpracy z kilkoma systemami GNSS jak i w pomieszczeniach gdzie o bezpieczeństwo dba system pozycjonujący VPS (Vision Positioning System) oraz sensory dbające o separację względem przeszkód.

Ostatnią zaletą małego drona jest jego bezkonkurencyjność. Pomijając fakt, iż takiego sukcesu Mavica nie spodziewała się nawet sama firma DJI i jest on niewątpliwie najbardziej udanym projektem konsorcjum, Mavic nie ma praktycznie żadnej konkurencji wśród pozostałych firm zajmujących się produkcją dronów. Projekty konkurencji zostają daleko w tyle zarówno pod względem jakości nagrania, jak i pod względem bezpieczeństwa lotu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
ZOBACZ REALIZACJE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas bezpośrednio!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego: Lublin, Puławy, Nałęczów, Lubartów, Poniatowa, Opole Lubelskie, Lipsko, Zwoleń, Skaryszew, Radom, Kozienice, Dęblin, Ryki, Kock, Kraśnik, dojeżdżamy wszędzie!
Logo firmy Dronamic

Ikona
662-040-464

Ikona
info@dronamic.plDRONAMIC Janusz Dunia

ul. Doły 20

24-120 Kazimierz Dolny

NIP: 7162818013Wszystkie prawa zastrzeżone DRONAMIC